28 Mayıs 2024 Salı günü İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (İSTESOB) Genel Merkezinde Birlik Başkanımız Sayın Faik Yılmaz beyefendinin öncülüğünde düzenlenen ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu başkanı Sayın Fevzi Apaydın beyefendinin iştirak ettiği toplantıda, İstanbul’da bulunan ulaşım camiamızın 35 oda başkanı ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Ulaşım camiamızın güncel sorunlarının ve çözümlerinin istişare edildiği toplantıya İstanbul Taksiciler Esnaf Odası olarak, Başkanımız Sayın Eyup Aksu ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte katılım sağladık. Başkanımız Sayın Eyup Aksu burada yaptığı konuşmada esnafımızın sorunlarıyla alakalı çözüm önerilerini ve Meclis Gündeminde olan Müktesep Hakları kanunu hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Toplantıya ev sahipliği yapan İSTESOB başkanımız sayın Faik Yılmaz beyefendiye, yönetim kurulu üyelerine ve Toplantımıza İştirak Eden TŞOF Başkanımız sayın Fevzi Apaydın beyefendiye İstanbul Taksiciler Esnaf Odası olarak teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
İstanbul Taksiciler Esnaf Odası
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?